Ondřej Vratislav Vyšehradský

Kategorie: tweets.

Brexit

24/06/2016 autor: OVV

Británie vždy tak trochu stála mimo Evropu. Jakékoliv „tužší“ integrační snahy rázně odmítla, takže nemají ani euro ani schengen. Přesto, že do společné kasy posílala enormní sumy, směr vládnutí vždy určoval socialistický tandem Francie-Německo, což konzervativnějším Britům prostě nikdy nemohlo vyhovovat. O jejich svéřeposti svědčí, že tam dodnes jezdí vlevo. A je to tím, že se před 70 lety ubránili Nacistům (tato dopravní změna je snad jediný kladný výsledek Protektorátu ČaM). A stejně jako Britové neohnnuli hřbet v hodině nejtěžší, neohnuli ho ani nyní. Brexit je pro mě zejména signál, že vedení EU není v pořádku. Odchod z EU je totiž vina bruselských byrokratů, kteří se tak opili vlastní mocí, že ztratili soudnost. Nejsem z Brexitu nadšený, ale výsledku rozumím. Je to vzdor evropskému politickému establishmentu.

Bez komentáře | Kategorie: tweets., úvahy.

o televizním dnu

20/04/2016 autor: OVV

Vždycky, když už mám pocit, že televizní zábava nemůže přinést větší dno, tak někdo z dramaturgů dokáže ještě hlubší kus vybagrovat.

U některých zoufalců jejich angažmá ve slovy nepopsatelné hovadině asi i chápu, u jiných ale tápu. Tvoje tvář má známý hlas. Televizní zábava pro absolutní dementy.

Bez komentáře | Kategorie: tweets.

← Starší příspěvky